Nie wiem.czy będę jeszcze na jakichś meczach,ale : Walczcie z na Każdym meczu...
od wtorku 01.03.2022 o godz. 20:00 zaczynamy treningi na orliku
"TRZA PODNIESC TYLKI,I WALCZYC DALEJ"
trening z OKS-em we wtorek o 18:30 na orliku w Łące
dziś ze względu na Puchar Ligi nie ma treningu
zapraszam na któryś z treningów - gramy we wtorki na orliku
Witam panowie, trafiłem do was przez facebooka, szukam ekipy do pogrania, mieszkam w rejonie od niedawna, nikogo tu nie znam.
Jutro o 20:00 zaczynamy treningi na orliku
Ruszcie te [CeNzUrA],i jazda z kaczorami ? !
WESOLYCH SWIAT CHLOPAKI,I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU ! ! !
od dziś zaczynamy treningi na hali POSiR w każdą środę w godz. 20:00-21:00
Pieprzmy to Elka Team Gra ! !
BRAWO CHLOPAKI ! !
zmieniona została godzina rozgrywania meczu z Termexem w sobotę o 17:30
łomot
masz na myśli Jakub/Orły
jak mecz o Orłami?
Dziś też zaczynamy sparingiem z Jakubem o 19 a potem Termex
jutro zaczynamy już sparingiem o 19:00 z Jakubem, a potem o 20:00 z tradycyjnie z Termexem
sto lat Wieri
dzisiaj jest trening na Orliku o 20:00
ELKA-TERMEX 2:1
Dziś trening o 20:00 na orliku
w poniedziałek, 5.11 zaczynamy treningi na hali (SP21, godz. 19:00), a we wtorek, jak pogoda dopisze (a wszystko wskazuje na to, że tak), zagramy jeszcze na orliku
jutro gra druga liga więc nie mamy treningu
SUPERPUCHAR ELKA TEAM-el bud 4:3 Oby tak dalej Chlopaki ! !
Dziś gramy w czerwonych strojach
0.0
mecz z Elbudem przelozony na wtorek 4 wrzesnia o godz. 20:00
I CISZA
2010/2011 - III Liga Futsalu Pna.-Susz.-Gocz. - grupa "F" - tabela | terminarz | strzelcy | drużyny | fair-play
Debiut w lidze LF:
11 listopad 2010 z Eurobud Miedźna 4:7
Dotychczas w lidze:
1 sezon od 2010r.
Najwyższe miejsce w LF:
beniaminek
Najwyższe zwycięstwo:
beniaminek
Najwyższa porażka:
beniaminek
stan na dzień:
mecze | bramki | asysty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Błażyca Łukasz | 4 | 4 | - | - | - |
2. | Chrobok Łukasz | - | - | - | - | - |
3. | Duchnik Bogdan | 5 | 8 | - | 2 | - |
4. | Kozub Marcin | 1 | 1 | - | - | - |
5. | Kozub Michał | - | - | - | - | - |
6. | Kraus Tomasz | - | - | - | - | - |
7. | Nycz Artur | 5 | 7 | - | 2 | - |
8. | Nycz Krzysztof | 1 | 1 | - | - | - |
9. | Pieczka Michał | - | - | - | - | - |
10. | Przystał Paweł | 4 | 3 | - | 1 | - |
11. | Skrobol Dawid | 1 | 1 | - | - | - |
12. | Spika Wojciech | - | - | - | - | - |
13. | Stawicki Marcin | 1 | 2 | - | - | - |
14. | Szafron Witold | 8 | 12 | - | 2 | - |
2010-11-11 | Vein - Eurobud Miedźna | 4:7 | szczegóły | |
2010-11-13 | Vein - Biegier Gunners Goczałkowice Zdrój | 3:6 | szczegóły | |
2010-11-21 | Vein - Trójca Pszczyna | 4:3 | szczegóły | |
2010-11-28 | Vein - KS Warszowice | 2:9 | szczegóły | |
2010-12-04 | Vein - Northtec Południowcy Czechowice | 3:8 | szczegóły | |
2010-12-05 | Vein - KECH Pszczyna | 5:6 | szczegóły | |
2010-12-12 | Vein - Pawłowice City | 2:4 | szczegóły | |
2010-12-18 | Vein - Tamir Pszczyna | 3:3 | szczegóły | |
2011-01-02 | Vein - Brygada Kryzys Pszczyna | 8:5 | szczegóły | |
2011-01-09 | Vein - Zrywik Bąków | 5:7 | szczegóły | |
7 |
---|
Mecze | il. | proc. | Bramki | il. | śr. | Tabela | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
zwycięstwa | 2 | 20 | zdobyte | 39 | 3.9 | miejsce | 9 | ||
remisy | 1 | 10 | stracone | 58 | 5.8 | punkty | 7 | ||
porażki | 7 | 70 | bilans | -19 | meczy | 10 |
2011/2012:
IV Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice
II Liga PALP
2010/2011:
IV Liga Futsalu Pna.-Susz.-Gocz.
II Liga PALP - grupa "A"
II Liga PALP
2009/2010:
II Liga PALP
2008/2009:
Liga PALP