Ta strona używa cookies (z ang. ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

naciśnij aby przejść do serwisu
Licznik odwiedzin: 4 912 725


ShoutBox
up
down
  13 Lis 13:49 Tevez:

dzisiaj jest trening na Orliku o 20:00

  10 Lis 22:50 milik:

ELKA-TERMEX 2:1

  6 Lis 19:25 Kroki:

Dziś trening o 20:00 na orliku

  1 Lis 22:45 Kroki:

w poniedziałek, 5.11 zaczynamy treningi na hali (SP21, godz. 19:00), a we wtorek, jak pogoda dopisze (a wszystko wskazuje na to, że tak), zagramy jeszcze na orliku

  8 Paź 21:10 kroki:

jutro gra druga liga więc nie mamy treningu

  4 Wrz 21:37 milik:

SUPERPUCHAR ELKA TEAM-el bud 4:3 Oby tak dalej Chlopaki ! !

  2 Wrz 12:25 Kroki:

Dziś gramy w czerwonych strojach

  26 Sie 10:22 milik:

0.0

  25 Sie 12:22 kroki:

mecz z Elbudem przelozony na wtorek 4 wrzesnia o godz. 20:00

  31 Lip 17:23 **gość:

I CISZA

  9 Lip 23:19 Kroki:

jutro trening o godz. 19:00

  27 Cze 17:02 milik:

To byl trening ?

  26 Cze 18:28 W.Szczęsny:

Ja się spóźnię

  26 Cze 17:49 kroki:

trening dzis o 19:00

  26 Cze 14:24 Tiago Cionek:

huraaa

  26 Cze 09:07 Tevez:

Dzisiaj jest trening!

  19 Cze 10:57 Tevez:

Nie ma dzisiaj treningu!

  12 Cze 19:00 Waf:

Zakończenie sezonu odbędzie się 15 czerwca o godzinie 18:00 w Ośrodku nad Dokawą

  11 Cze 16:25 MOUREK:

IPIEKNIE!

  10 Cze 16:19 Kroki:

Mistrz PALP 2018. Tytuł obroniony!

  10 Cze 15:21 Domin:

Gratulacje PANOWIE!

  10 Cze 10:45 Łukasz K.:

Trzymam kciuki i powodzenia ☺

  5 Cze 14:11 MOUREK:

Zagrać Swoje,i Wygrać ten Mecz!

  2 Cze 20:02 Jose:

Constructor-oks 2:1

  2 Cze 16:35 Jose:

las palmas-enigma 1:2

  24 Maj 09:36 Tevez:

FINAŁ Pucharu Ligi - 5 czerwiec, godz. 19:10

  22 Maj 23:06 MOUREK:

NIE MA INNEJ OPCJI ! !

  22 Maj 22:40 **gość:

mistrzostwo i puchar musi być nasz

  22 Maj 22:40 **gość:

  22 Maj 21:19 MOUREK:

PÓŁFINAŁ EŁKA TEAM-ORŁY 4:0


Sponsor
artkoszulki reklama
Losowa galeria
2008r.- Turnieju Halowy z Okazji X-lecia ATS Jakub i Mieszko Pszczyna 09.08.2008 II miejsce Ełka Team - Orły Mirosława K. 0:1 Najlepszy zawodnik Maciej Majewski
IMG_0223.JPG@IMG_0226.JPG@IMG_0220.JPG@IMG_0225.JPG@IMG_0218.JPG@IMG_0216.JPG@IMG_0219.JPG@IMG_0221.JPG@IMG_0227.JPG@IMG_0215.JPG@IMG_0222.JPG
Partner
partner
I Liga LF 17/18 - terminarz

Faza I

kolejka 1
2017-11-18   sob OKS 4 KĄTY Pszczyna 1 : 8 Ełka Team Pszczyna szczegóły
2017-11-18   sob FC Turbodymomeny Studzienice 9 : 2 Dziubaski Ćwiklice szczegóły
2017-11-19   nie Zett Łebecki Pszczyna 5 : 6 Ośrodek Nad Dokawą Piasek szczegóły
2017-11-19   nie Cadi-Car Pszczyna 1 : 2 Inny Zespół Czechowice DZ. szczegóły
2017-11-19   nie Orły Mirosława K. Pszczyna 7 : 4 Gaz Robi Gaz Pszczyna szczegóły
 
kolejka 2
2017-11-26   nie Orły Mirosława K. Pszczyna 1 : 3 Cadi-Car Pszczyna szczegóły
2017-11-26   nie Dziubaski Ćwiklice 3 : 2 OKS 4 KĄTY Pszczyna szczegóły
2017-11-26   nie Ośrodek Nad Dokawą Piasek 2 : 8 FC Turbodymomeny Studzienice szczegóły
2017-11-26   nie Inny Zespół Czechowice DZ. 6 : 8 Zett Łebecki Pszczyna szczegóły
2017-11-26   nie Gaz Robi Gaz Pszczyna 4 : 0 Ełka Team Pszczyna szczegóły
 
kolejka 3
2017-12-02   sob Gaz Robi Gaz Pszczyna 4 : 1 Cadi-Car Pszczyna szczegóły
2017-12-02   sob Zett Łebecki Pszczyna 4 : 5 Orły Mirosława K. Pszczyna szczegóły
2017-12-02   sob FC Turbodymomeny Studzienice 7 : 2 Inny Zespół Czechowice DZ. szczegóły
2017-12-02   sob Ośrodek Nad Dokawą Piasek 10 : 4 OKS 4 KĄTY Pszczyna szczegóły
2017-12-02   sob Ełka Team Pszczyna 2 : 4 Dziubaski Ćwiklice szczegóły
 
kolejka 4
2017-12-09   sob Ełka Team Pszczyna 1 : 5 Ośrodek Nad Dokawą Piasek szczegóły
2017-12-09   sob Inny Zespół Czechowice DZ. 19 : 3 OKS 4 KĄTY Pszczyna szczegóły
2017-12-09   sob Gaz Robi Gaz Pszczyna 1 : 2 Dziubaski Ćwiklice szczegóły
2017-12-09   sob Orły Mirosława K. Pszczyna 4 : 8 FC Turbodymomeny Studzienice szczegóły
2017-12-09   sob Cadi-Car Pszczyna 4 : 8 Zett Łebecki Pszczyna szczegóły
 
kolejka 5
2017-12-17   nie Zett Łebecki Pszczyna 9 : 6 Gaz Robi Gaz Pszczyna szczegóły
2017-12-17   nie FC Turbodymomeny Studzienice 9 : 1 Cadi-Car Pszczyna szczegóły
2017-12-17   nie OKS 4 KĄTY Pszczyna 2 : 14 Orły Mirosława K. Pszczyna szczegóły
2017-12-17   nie Ełka Team Pszczyna 1 : 4 Inny Zespół Czechowice DZ. szczegóły
2017-12-17   nie Dziubaski Ćwiklice 0 : 4 Ośrodek Nad Dokawą Piasek szczegóły
 
kolejka 6
2017-12-23   sob Gaz Robi Gaz Pszczyna 3 : 3 Ośrodek Nad Dokawą Piasek szczegóły
2017-12-23   sob Inny Zespół Czechowice DZ. 2 : 5 Dziubaski Ćwiklice szczegóły
2017-12-23   sob Orły Mirosława K. Pszczyna 3 : 4 Ełka Team Pszczyna szczegóły
2017-12-23   sob Cadi-Car Pszczyna 3 : 5 OKS 4 KĄTY Pszczyna szczegóły
2017-12-23   sob Zett Łebecki Pszczyna 0 : 6 FC Turbodymomeny Studzienice szczegóły
 
kolejka 7
2017-12-30   sob FC Turbodymomeny Studzienice 2 : 2 Gaz Robi Gaz Pszczyna szczegóły
2017-12-30   sob OKS 4 KĄTY Pszczyna 3 : 12 Zett Łebecki Pszczyna szczegóły
2017-12-30   sob Ełka Team Pszczyna 3 : 4 Cadi-Car Pszczyna szczegóły
2017-12-30   sob Dziubaski Ćwiklice 5 : 9 Orły Mirosława K. Pszczyna szczegóły
2017-12-30   sob Ośrodek Nad Dokawą Piasek 3 : 5 Inny Zespół Czechowice DZ. szczegóły
 
kolejka 8
2018-01-07   nie Orły Mirosława K. Pszczyna 3 : 10 Ośrodek Nad Dokawą Piasek szczegóły
2018-01-07   nie Zett Łebecki Pszczyna 12 : 2 Ełka Team Pszczyna szczegóły
2018-01-07   nie Cadi-Car Pszczyna 8 : 4 Dziubaski Ćwiklice szczegóły
2018-01-07   nie Gaz Robi Gaz Pszczyna 11 : 8 Inny Zespół Czechowice DZ. szczegóły
2018-01-07   nie FC Turbodymomeny Studzienice 8 : 1 OKS 4 KĄTY Pszczyna szczegóły
 
kolejka 9
2018-01-13   sob Ośrodek Nad Dokawą Piasek 3 : 2 Cadi-Car Pszczyna szczegóły
2018-01-13   sob Ełka Team Pszczyna 0 : 7 FC Turbodymomeny Studzienice szczegóły
2018-01-13   sob Dziubaski Ćwiklice 1 : 14 Zett Łebecki Pszczyna szczegóły
2018-01-13   sob OKS 4 KĄTY Pszczyna 0 : 7 Gaz Robi Gaz Pszczyna szczegóły
2018-01-14   nie Inny Zespół Czechowice DZ. 4 : 4 Orły Mirosława K. Pszczyna szczegóły
 

Faza II

kolejka 10
2018-01-20   sob Ośrodek Nad Dokawą Piasek 2 : 10 FC Turbodymomeny Studzienice szczegóły
2018-01-20   sob Ełka Team Pszczyna 5 : 5 Cadi-Car Pszczyna szczegóły
2018-01-20   sob Dziubaski Ćwiklice 7 : 8 Orły Mirosława K. Pszczyna szczegóły
2018-01-20   sob Zett Łebecki Pszczyna 5 : 7 Gaz Robi Gaz Pszczyna szczegóły
OKS 4 KĄTY Pszczyna pauza
Inny Zespół Czechowice DZ. pauza
 
kolejka 11
2018-01-28   nie Cadi-Car Pszczyna 6 : 2 Dziubaski Ćwiklice szczegóły
2018-01-28   nie Inny Zespół Czechowice DZ. 4 : 5 FC Turbodymomeny Studzienice szczegóły
2018-01-28   nie OKS 4 KĄTY Pszczyna 3 : 10 Orły Mirosława K. Pszczyna szczegóły
2018-01-28   nie Zett Łebecki Pszczyna 1 : 3 Ośrodek Nad Dokawą Piasek szczegóły
Ełka Team Pszczyna pauza
Gaz Robi Gaz Pszczyna pauza
 
kolejka 12
2018-02-04   nie Ośrodek Nad Dokawą Piasek 11 : 5 Inny Zespół Czechowice DZ. szczegóły
2018-02-04   nie FC Turbodymomeny Studzienice 11 : 3 Gaz Robi Gaz Pszczyna szczegóły
2018-02-04   nie Dziubaski Ćwiklice 7 : 6 OKS 4 KĄTY Pszczyna szczegóły
2018-02-04   nie Orły Mirosława K. Pszczyna 9 : 7 Ełka Team Pszczyna szczegóły
Cadi-Car Pszczyna pauza
Zett Łebecki Pszczyna pauza
 
kolejka 13
2018-02-10   sob FC Turbodymomeny Studzienice 6 : 5 Zett Łebecki Pszczyna szczegóły
2018-02-10   sob Gaz Robi Gaz Pszczyna 11 : 0 Inny Zespół Czechowice DZ. szczegóły
2018-02-10   sob Ełka Team Pszczyna 4 : 10 OKS 4 KĄTY Pszczyna szczegóły
2018-02-10   sob Orły Mirosława K. Pszczyna 9 : 5 Cadi-Car Pszczyna szczegóły
Dziubaski Ćwiklice pauza
Ośrodek Nad Dokawą Piasek pauza
 
kolejka 14
2018-02-17   sob OKS 4 KĄTY Pszczyna 6 : 4 Cadi-Car Pszczyna szczegóły
2018-02-17   sob Ełka Team Pszczyna 2 : 8 Dziubaski Ćwiklice szczegóły
2018-02-17   sob Inny Zespół Czechowice DZ. 3 : 5 Zett Łebecki Pszczyna szczegóły
2018-02-17   sob Gaz Robi Gaz Pszczyna 8 : 4 Ośrodek Nad Dokawą Piasek szczegóły
Orły Mirosława K. Pszczyna pauza
FC Turbodymomeny Studzienice pauza
 

WC3 xHTML 1.0 WC3 CSS 2.1 Creation & Developing
prev next
loader