ShoutBox
up
down
  17 Kwi 17:26 Mou:

Nie wiem.czy będę jeszcze na jakichś meczach,ale : Walczcie z na Każdym meczu...

11 Cze 13:35 Ptaku:

Witam panowie, trafiłem do was przez facebooka, szukam ekipy do pogrania, mieszkam w rejonie od niedawna, nikogo tu nie znam.

2 Mar 19:54 Kroki:

Jutro o 20:00 zaczynamy treningi na orliku

16 Luty 22:11 **gość:

Ruszcie te [CeNzUrA],i jazda z kaczorami ? !

24 Gru 12:07 MOUREK:

WESOLYCH SWIAT CHLOPAKI,I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU ! ! !

25 Luty 21:12 Kroki:

jutro zaczynamy już sparingiem o 19:00 z Jakubem, a potem o 20:00 z tradycyjnie z Termexem

1 Lis 22:45 Kroki:

w poniedziałek, 5.11 zaczynamy treningi na hali (SP21, godz. 19:00), a we wtorek, jak pogoda dopisze (a wszystko wskazuje na to, że tak), zagramy jeszcze na orliku

8 Paź 21:10 kroki:

jutro gra druga liga więc nie mamy treningu

4 Wrz 21:37 milik:

SUPERPUCHAR ELKA TEAM-el bud 4:3 Oby tak dalej Chlopaki ! !

Losowa galeria
Ełka vs Relax Katon Pub PALF sezon 08/09 wiosna 18 kolejka(4:2)
Partner
partner
Idealny początek - mistrzowie pokonani. :)
2011-11-13
autor: kroki

fotka: Andrzejek

Los nas nie rozpieszczał, już w pierwszej kolejce poprzeczka zawieszona została wysoko, ale prędzej czy później musimy z nimi grać więc chyba kolejność nie ma takiego znaczenia. Na spotkanie wyjątkowo się zmobilizowaliśmy.

Hala w Goczałkowicach nigdy nie była dla nas szczęśliwa. Tym razem jednak było inaczej. Od początku spotkania prezentowaliśmy się przyzwoicie na tle rywali. Można nawet powiedzieć, że przez pierwsze 5-7 minut to my mieliśmy więcej z gry. Oczywiście z obu stron udało się stworzyć sytuacje bramkowe, ale nasze były klarowniejsze. Zagraliśmy dobrze w obronie, indywidualne krycie i dobra komunikacja między poszczególnymi zawodnikami okazały się kluczem do sukcesu. Najgroźniejszą akcję rywale przeprowadzili na 30 sekund przed końcem pierwszej połowy, gdy po szybkiej kontrze zawodnicy z Jastrzębia trafili w słupek, potem piłkę złapał „Maniek”.

>>Foty z meczu<< autor Andrzej

Druga połowa podobna do pierwszej. All Starsi starali się podkręcić tempo i zmienić styl gry gdyż nie radzili sobie z naszym kryciem. Jeśli już udawało im się nas jakoś przechytrzyć to ich akcje zatrzymywały się na „Mańku” , który rozgrywał bardzo dobry mecz. Nam tymczasem udało się przeprowadzić skuteczną kontrę. Piłkę na środku boiska przejął „Tevez”, zagrał ją na prawe skrzydło do „Krokiego”, ten odegrał z pierwszej piłki do „Teveza”. „Tevez” jednak nie zdołał jej przechwycić, ale lekko ją trącił przez co nie przechwycił jej obrońca rywali i trafiła ona do nabiegającego lewym skrzydłem „Jessiego”. Ten spokojnie przyjął ją i plasowanym strzałem znalazł drogę do bramki przy okazji zakładając bramkarzowi „siatkę”. Taki obrót spraw na pewno nie był po myśli mistrzów.

Rzucili się do odrabiania strat. Źle im to jednak wychodziło. No i w bramce dwoił się i troił „Maniek”. All Starsom nie wychodziły tego dnia nawet stałe fragmenty gry, z czego wcześniej słynęli. Na koniec postawili wszystko na jedną kartę i ściągnęli bramkarza. W jego miejsce wszedł zawodnik z pola. Na ostatnie minuty zamknęli nas w naszym polu karnym i próbowali w jakiś sposób rozklepać nasza obronę. „Skazie” jednak udało się przejąć piłkę i uderzył celnie z naszej połowy do pustej bramki. Mecz był już rozstrzygnięty.

Pokonując All Starsów sprawiliśmy niemałą niespodziankę. To dopiero pierwsza kolejka i nie można popadać w hurraoptymizm po jednym zwycięstwie jednak pokonanie All Starsów smakuje wyjątkowo. Zwłaszcza, że w poprzednim sezonie przegrali tylko raz z Pawłowicami w ostatniej kolejce, gdy wszystko było już rozstrzygnięte. Start w ten sezon mamy idealny, ale teraz trzeba się już skupić na kolejnym rywalu, bo o punkty na pewno łatwo nie będzie.

11 Lis - piątek 16:20 All Stars Jastrzębie Zdrój - Ełka Team Pszczyna    0:2 szczegóły
Adrian Krawczyk
gol24
Rafał Skaźnik
gol40
kartka15
bilans wszystkich spotkań (1-1-2)   bramki (14:9)   lista poprzednich spotkań:
I Liga Futsalu Pszczyna 8/9 4:5 2009-02-08 szczegóły I Liga Futsalu 10/11 2:2 2010-11-28 szczegóły
I Liga Futsalu 9/10 8:0 2009-12-05 szczegóły

Pozostałe wyniki pierwszych kolejek:

11 Lis - pią 15:30 Belfer Team Czechowice Dz. 2 : 5 ATS Jakub Pszczyna szczegóły
11 Lis - pią 16:20 All Stars Jastrzębie Zdrój 0 : 2 Ełka Team Pszczyna szczegóły
13 Lis - nie 18:10 Suszec 2 : 2 Gaz Robi Gaz Pszczyna szczegóły
13 Lis - nie 19:00 Ośrodek nad Dokawą Pszczyna 7 : 6 Profi M-Tec Pszczyna szczegóły
15 Lis - wto 19:00 El-Bud Pszczyna 17 : 3 Japi-Bud Piasek szczegóły

II Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice - 1 kolejka (hala Pszczyna)
4 Lis - pią 19:10 Inny Zespół Czechowice DZ. 2 : 5 Cadi-Car Pszczyna szczegóły
12 Lis - sob 18:20 Mieszko Pszczyna 4 : 10 Undery Pszczyna szczegóły
13 Lis - nie 14:00 Trójca Pszczyna 4 : 11 Gardawice szczegóły
13 Lis - nie 14:50 Northtec Południowcy Czechowice 2 : 3 Kryry szczegóły
13 Lis - nie 15:40 Sew-Met Piasek 5 : 6 Eurobud Miedźna szczegóły

III Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice - 1 kolejka (hala Pszczyna, hala Goczałkowice)
11 Lis - pią 17:10 Tamir Pszczyna 4 : 3 Relaks Pszczyna szczegóły
11 Lis - pią 18:00 Enigma Czechowice 3 : 6 Biegier Gunners Goczałkowice .. szczegóły
12 Lis - sob 15:50 Orły Mirosława K. Pszczyna 8 : 5 Szweda Auto Service Warszowice szczegóły
12 Lis - sob 16:40 Promos 24 Bąków 3 : 3 OKS 4 KĄTY Pszczyna szczegóły
12 Lis - sob 17:30 The Blues Mizerów (Żory) 4 : 5 FC Piaskowa Suszec szczegóły

IV Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice - 1 kolejka (hala Pszczyna, hala Goczałkowice)
11 Lis - pią 13:00 Brygada Kryzys Pszczyna 3 : 9 Termex Pszczyna szczegóły
11 Lis - pią 13:50 Rudołtowice 1 : 15 Piasek United szczegóły
11 Lis - pią 14:40 Vein Jankowice 5 : 3 Sentyment Goczałkowice-Zdrój szczegóły
13 Lis - nie 17:20 Willa Kobiór 6 : 3 FC Turbodymomeny Studzienice szczegóły