ShoutBox
up
down
  17 Kwi 17:26 Mou:

Nie wiem.czy będę jeszcze na jakichś meczach,ale : Walczcie z na Każdym meczu...

11 Cze 13:35 Ptaku:

Witam panowie, trafiłem do was przez facebooka, szukam ekipy do pogrania, mieszkam w rejonie od niedawna, nikogo tu nie znam.

2 Mar 19:54 Kroki:

Jutro o 20:00 zaczynamy treningi na orliku

16 Luty 22:11 **gość:

Ruszcie te [CeNzUrA],i jazda z kaczorami ? !

24 Gru 12:07 MOUREK:

WESOLYCH SWIAT CHLOPAKI,I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU ! ! !

25 Luty 21:12 Kroki:

jutro zaczynamy już sparingiem o 19:00 z Jakubem, a potem o 20:00 z tradycyjnie z Termexem

1 Lis 22:45 Kroki:

w poniedziałek, 5.11 zaczynamy treningi na hali (SP21, godz. 19:00), a we wtorek, jak pogoda dopisze (a wszystko wskazuje na to, że tak), zagramy jeszcze na orliku

8 Paź 21:10 kroki:

jutro gra druga liga więc nie mamy treningu

4 Wrz 21:37 milik:

SUPERPUCHAR ELKA TEAM-el bud 4:3 Oby tak dalej Chlopaki ! !

Losowa galeria
Ełka vs Profi M-Tec I PALP sezon 2011/12 XIV kolejka (3:2)
Partner
partner
Dwa zwycięstwa!
2009-06-14
autor: maniek

Sobota 13 czerwiec rozegrano przedostatnią kolejkę, czyli XXV seria spotkań w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej odbywającym sie na boisku z sztuczną nawierzchnią trawiastą.Na otwarcie tej kolejki spotkały się ekipy ATS Jakub vs Cadi-Car, które walczyły o medal srebny.Mecz był bardzo zacięty i wyrównany,ale zwycięstwo przypadło ekipie ,,samochodziarzy" którzy pokonali Jakuba 2:3 strzelając trzecią bramkę w 42 minucie zapewniając sobie już na kolejkę przed końcem ligi srebny medal.Drużyna pod wodzą Sztibra w ostatniej kolejce zagra z mistrzem tegoroczym , ekipą Profi M-tec i tylko zwycięstwo może zapewnił im brązowy medal pod warunkiem że Ełka przegra swój mecz z Japibudem w czwartkowy wieczór.

Nasze spotkanie z drużyną ZRB/Sz.B. znów zamykało całą kolejkę.Wygrana w tym meczu gwarantowała nam awans na trzecie miejsce,więc podeszliśmy do meczu skoncentrowani i w pełnym składzie w przeciwieństwie do rywali, którzy przybli w skromnym składzie sześcio osobowym bez możliwości zmian.To podziałało na nas mobilizująco wyniku czego szybko obieliśmy prowadzenie po bramce Wafla i jeszcze w tej samej połowie do bramki rywali trafił nasz nowy nabytek Ryguła Zenon i było 2:0.Rywale starali się zagroził naszej bramce strzelając z dalszej odległości, ale na posterunku był Maniek do pewnego czsu, gdy nie dał rady powstrzymał Damiana Dzide który strzelił kontaktową bramkę i do przerwy wynik był 2:1.Wdrugiej odsłonie meczu w pełni kontrolując mecz stwarzaliśmy sobie sytuacje do zdobycia bramek. Wpadły trzy bramki, które zdobyli Ryguła ,oraz Waluś dwie i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem.Dzięki tej wygranej wskoczyliśmy na 3 miejsce w tabeli i będziemy go bronic w ostatniej kolejce mierząc się z budowlaną szóstką.

Vein – pauza

Niedziela 14 czerwiec liga PALF i 29 kolejka spotkań na boisku asfaltowym.
W tej kolejce padły dwie niespodzianki w meczach OKS-u -Prodrex Poland gdzie padł wynik 0:1 dla Polandów,a druga niespodzianka to drużyna Pligoners przegrała z Zielarzami 1:2.Nadal nie znamy mistrza tegorocznej edycji ligi PALF.Ekipa Cygana wygrała swój mecz z Sew-Metem 2:0 i dalej przewodzą w lidze .
Nasza drużyna spotkała się z ekipa Undergrasosexoholics.Warunkiem było wygrał te spotkanie by nie tracił dystansu do Bananów.Mecz ten rozpoczął się nie oczekiwanie gdyż zespół Pojdy strzeliła bramkę i prowadziła.Ta bramka podziałał na nas mobilzująco i jeszcze w tej samej połowie na prowadzenie wyprowadził nas Tevez aplikując dwie bramki w nie dużym odstępie czasowym.Po przerwie gra nasza wiele się nie zmieniła od tej co prezentowaliśmy w pierwszej połowie, czyli przeciętnie.Jednak udało nam się dołożył trzy bramki które strzelili Waluś dwie ,oraz Major jedną nie tracąc już żadnej.Zwycięstwo pozwoliło nam dotrzymał kroku liderowi tracąc dalej punkt,ale mamy jeden mecz zaległy.

Ełka Team - Undergrasosexsoholics 5:1 (2:1)
bramki: Wala T.(dwie),Osemlak Ł.(dwie),Majewski M.

pauza: Jakub/Podstarzyniec

Zaległe spotkanie w lidze PALF pomiędzy Ełka Team vs Trójca odbędzie się 16 czerwiec o godz. 17.00. Spotkanie będzie bardzo ciekawe, gdyż Trójca walczy o pierwszą szóstke gwarantującą grę w I lidze w następnym sezonie.Znów ekipa Krawczyka jak zwycięży w tym meczu to na kolejke przed końcem ligi, Ełka zmieni drużynę Szybkich Bananów na fotelu lidera i tytuł mistrzowski roztrzygnie się w najblirzszą niedzielę.Zapraszamy wszystkich na to spotkanie!