Nie wiem.czy będę jeszcze na jakichś meczach,ale : Walczcie z na Każdym meczu...
od wtorku 01.03.2022 o godz. 20:00 zaczynamy treningi na orliku
"TRZA PODNIESC TYLKI,I WALCZYC DALEJ"
trening z OKS-em we wtorek o 18:30 na orliku w Łące
dziś ze względu na Puchar Ligi nie ma treningu
zapraszam na któryś z treningów - gramy we wtorki na orliku
Witam panowie, trafiłem do was przez facebooka, szukam ekipy do pogrania, mieszkam w rejonie od niedawna, nikogo tu nie znam.
Jutro o 20:00 zaczynamy treningi na orliku
Ruszcie te [CeNzUrA],i jazda z kaczorami ? !
WESOLYCH SWIAT CHLOPAKI,I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU ! ! !
od dziś zaczynamy treningi na hali POSiR w każdą środę w godz. 20:00-21:00
Pieprzmy to Elka Team Gra ! !
BRAWO CHLOPAKI ! !
zmieniona została godzina rozgrywania meczu z Termexem w sobotę o 17:30
łomot
masz na myśli Jakub/Orły
jak mecz o Orłami?
Dziś też zaczynamy sparingiem z Jakubem o 19 a potem Termex
jutro zaczynamy już sparingiem o 19:00 z Jakubem, a potem o 20:00 z tradycyjnie z Termexem
sto lat Wieri
dzisiaj jest trening na Orliku o 20:00
ELKA-TERMEX 2:1
Dziś trening o 20:00 na orliku
w poniedziałek, 5.11 zaczynamy treningi na hali (SP21, godz. 19:00), a we wtorek, jak pogoda dopisze (a wszystko wskazuje na to, że tak), zagramy jeszcze na orliku
jutro gra druga liga więc nie mamy treningu
SUPERPUCHAR ELKA TEAM-el bud 4:3 Oby tak dalej Chlopaki ! !
Dziś gramy w czerwonych strojach
0.0
mecz z Elbudem przelozony na wtorek 4 wrzesnia o godz. 20:00
I CISZA
2012/2013 - I Liga PALP - tabela | terminarz | strzelcy | drużyny | fair-play
Debiut w lidze PALP:
2-0 z Poligoners Pszczyna (sezon 2003/04)
Dotychczas w lidze:
10. sezon od 2003
Najwyższe miejsce w rozgrywkach ligowych:
1 miejsce (sezon 2007/08, 2011/12)
Puchar Ligi (sezon 2007/08)
Najwyższe zwycięstwo:
11-1 z Termex Pszczyna (sezon 2009/10)
10-0 z Podstarzyńcem(Cadi-Car) Pszczyna (sezon 2007/08)
10-0 z Trójca Pszczyna (sezon 2011/12)
Najwyższa porażka:
1-9 z Ełka Team Pszczyna (sezon 2009/2010)
1-7 z Cadi Car Pszczyna (sezon 2005/2006)
Wiosną przybyli: Piłocik Krzysztof, Mazur Wojciech, Stieber Maciej
Ubyli: Maj Piotr, Banet Jacek, Mizera Bartosz, Górny Andrzej, Mrożek Sławomir, Gęga Jerzy, Czaja Artur, Łakota Dariusz
stan na dzień:
mecze | bramki | asysty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Banet Jacek | 5 | 2 | 2 | - | - |
2. | Biegun Aleksander | 13 | 4 | 1 | - | - |
3. | Bienioszek Marcin | 9 | 2 | 1 | - | - |
4. | Czaja Artur | 1 | - | - | - | - |
5. | Drzyzga Rafał | 24 | 10 | 3 | 2 | - |
6. | Gęga Jerzy | 7 | 4 | 1 | 2 | - |
7. | Górny Andrzej | - | - | - | - | - |
8. | Górny Marcin | 12 | 1 | - | 1 | - |
9. | Jarczok Łukasz | 20 | 1 | 2 | 1 | - |
10. | Jurek Łukasz | 20 | 3 | - | - | - |
11. | Łałka Dariusz | 1 | 1 | - | - | - |
12. | Madejski Sylwester | 14 | 3 | 2 | 2 | - |
13. | Maj Piotr | - | - | - | - | - |
14. | Mazur Wojciech | 10 | 12 | 5 | 2 | - |
15. | Miczek Szymon | 13 | - | 2 | 1 | - |
16. | Mizera Bartosz | 9 | 6 | - | 3 | - |
17. | Mrożek Sławomir | 9 | 5 | 1 | 1 | - |
18. | Nowak Dariusz | 19 | 1 | 4 | - | 1 |
19. | Piłocik Krzysztof | 12 | - | - | - | - |
20. | Stawik Grzegorz | 17 | 12 | 3 | 3 | - |
21. | Stieber Maciej | - | - | - | - | - |
2012-08-26 | ATS - Mieszko Pszczyna | 8:5 | szczegóły | |
2012-09-02 | ATS - Termex Pszczyna | 3:1 | szczegóły | |
2012-09-08 | ATS - Japi-Bud Piasek | 0:1 | szczegóły | |
2012-09-13 | ATS - Enigma Czechowice | 1:2 | szczegóły | |
2012-09-16 | ATS - Orły Mirosława K. Pszczyna | 4:2 | szczegóły | |
2012-09-23 | ATS - Nexx Goczałkowice | 6:2 | szczegóły | |
2012-09-27 | ATS - ConstructoR Tychy | 3:2 | szczegóły | |
2012-10-07 | ATS - Sew-Met Piasek | 4:2 | szczegóły | |
2012-10-13 | ATS - OKS 4 KĄTY Pszczyna | 3:2 | szczegóły | |
2012-10-21 | ATS - Profi M-Tec Pszczyna | 0:3 | szczegóły | |
2012-10-28 | ATS - Ełka Team Pszczyna | 3:4 | szczegóły | |
2012-11-03 | ATS - Cadi-Car Pszczyna | 2:2 | szczegóły | |
2013-03-24 | ATS - Mieszko Pszczyna | 3:2 | szczegóły | |
2013-04-06 | ATS - Japi-Bud Piasek | 4:2 | szczegóły | |
2013-04-14 | ATS - Enigma Czechowice | 3:1 | szczegóły | |
2013-04-21 | ATS - Orły Mirosława K. Pszczyna | 1:1 | szczegóły | |
2013-04-28 | ATS - Nexx Goczałkowice | 1:2 | szczegóły | |
2013-05-04 | ATS - ConstructoR Tychy | 4:0 | szczegóły | |
2013-05-08 | ATS - Termex Pszczyna | 4:2 | szczegóły | |
2013-05-18 | ATS - Sew-Met Piasek | 1:0 | szczegóły | |
2013-05-26 | ATS - OKS 4 KĄTY Pszczyna | 3:1 | szczegóły | |
2013-06-01 | ATS - Profi M-Tec Pszczyna | 1:3 | szczegóły | |
2013-06-09 | ATS - Ełka Team Pszczyna | 3:2 | szczegóły | |
2013-06-15 | ATS - Cadi-Car Pszczyna | 4:4 | szczegóły | |
18 / 1 |
---|
Mecze | il. | proc. | Bramki | il. | śr. | Tabela | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
zwycięstwa | 15 | 62.5 | zdobyte | 69 | 2.88 | miejsce | 3 | ||
remisy | 3 | 12.5 | stracone | 48 | 2 | punkty | 48 | ||
porażki | 6 | 25 | bilans | +21 | meczy | 24 |
2011/2012:
I Liga PALP
I Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice
2010/2011:
I Liga PALP
I Liga Futsalu Pna.-Susz.-Gocz.
2009/2010:
I Liga PALP
I Liga Futsalu Pszczyna-Suszec
2008/2009:
Liga PALP
II Liga Futsalu Pszczyna - Suszec
Grupa pszczyńska