Nie wiem.czy będę jeszcze na jakichś meczach,ale : Walczcie z na Każdym meczu...
od wtorku 01.03.2022 o godz. 20:00 zaczynamy treningi na orliku
"TRZA PODNIESC TYLKI,I WALCZYC DALEJ"
trening z OKS-em we wtorek o 18:30 na orliku w Łące
dziś ze względu na Puchar Ligi nie ma treningu
zapraszam na któryś z treningów - gramy we wtorki na orliku
Witam panowie, trafiłem do was przez facebooka, szukam ekipy do pogrania, mieszkam w rejonie od niedawna, nikogo tu nie znam.
Jutro o 20:00 zaczynamy treningi na orliku
Ruszcie te [CeNzUrA],i jazda z kaczorami ? !
WESOLYCH SWIAT CHLOPAKI,I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU ! ! !
od dziś zaczynamy treningi na hali POSiR w każdą środę w godz. 20:00-21:00
Pieprzmy to Elka Team Gra ! !
BRAWO CHLOPAKI ! !
zmieniona została godzina rozgrywania meczu z Termexem w sobotę o 17:30
łomot
masz na myśli Jakub/Orły
jak mecz o Orłami?
Dziś też zaczynamy sparingiem z Jakubem o 19 a potem Termex
jutro zaczynamy już sparingiem o 19:00 z Jakubem, a potem o 20:00 z tradycyjnie z Termexem
sto lat Wieri
dzisiaj jest trening na Orliku o 20:00
ELKA-TERMEX 2:1
Dziś trening o 20:00 na orliku
w poniedziałek, 5.11 zaczynamy treningi na hali (SP21, godz. 19:00), a we wtorek, jak pogoda dopisze (a wszystko wskazuje na to, że tak), zagramy jeszcze na orliku
jutro gra druga liga więc nie mamy treningu
SUPERPUCHAR ELKA TEAM-el bud 4:3 Oby tak dalej Chlopaki ! !
Dziś gramy w czerwonych strojach
0.0
mecz z Elbudem przelozony na wtorek 4 wrzesnia o godz. 20:00
I CISZA
Faza I | |||||
kolejka 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
2015-11-11 śro | Alma Miedźna | 4 : 1 | Ełka Team Pszczyna | szczegóły | |
2015-11-11 śro | Northtec Południowcy Czechowice | 9 : 1 | OKS 4 KĄTY Pszczyna | szczegóły | |
2015-11-11 śro | Orły Mirosława K. Pszczyna | 4 : 5 | Piwkarzyki Tychy | szczegóły | |
2015-11-11 śro | Inny Zespół Czechowice DZ. | 3 : 2 | Związek Górnośląski Suszec | szczegóły | |
2015-11-11 śro | FC Turbodymomeny Studzienice | 5 : 4 | Gaz Robi Gaz Pszczyna | szczegóły | |
kolejka 2 | |||||
2015-11-15 nie | Ełka Team Pszczyna | 2 : 9 | Gaz Robi Gaz Pszczyna | szczegóły | |
2015-11-15 nie | Związek Górnośląski Suszec | 6 : 5 | FC Turbodymomeny Studzienice | szczegóły | |
2015-11-15 nie | Piwkarzyki Tychy | 1 : 3 | Inny Zespół Czechowice DZ. | szczegóły | |
2015-11-15 nie | OKS 4 KĄTY Pszczyna | 0 : 9 | Orły Mirosława K. Pszczyna | szczegóły | |
2015-11-15 nie | Alma Miedźna | 2 : 2 | Northtec Południowcy Czechowice | szczegóły | |
kolejka 3 | |||||
2015-11-21 sob | Inny Zespół Czechowice DZ. | 6 : 0 | OKS 4 KĄTY Pszczyna | szczegóły | |
2015-11-21 sob | Orły Mirosława K. Pszczyna | 9 : 3 | Alma Miedźna | szczegóły | |
2015-11-21 sob | Northtec Południowcy Czechowice | 5 : 4 | Ełka Team Pszczyna | szczegóły | |
2015-11-21 sob | FC Turbodymomeny Studzienice | 5 : 7 | Piwkarzyki Tychy | szczegóły | |
2015-11-21 sob | Gaz Robi Gaz Pszczyna | 2 : 6 | Związek Górnośląski Suszec | szczegóły | |
kolejka 4 | |||||
2015-11-28 sob | Ełka Team Pszczyna | 2 : 9 | Związek Górnośląski Suszec | szczegóły | |
2015-11-28 sob | Northtec Południowcy Czechowice | 3 : 4 | Orły Mirosława K. Pszczyna | szczegóły | |
2015-11-28 sob | OKS 4 KĄTY Pszczyna | 0 : 9 | FC Turbodymomeny Studzienice | szczegóły | |
2015-11-28 sob | Alma Miedźna | 1 : 4 | Inny Zespół Czechowice DZ. | szczegóły | |
2015-11-29 nie | Piwkarzyki Tychy | 8 : 3 | Gaz Robi Gaz Pszczyna | szczegóły | |
kolejka 5 | |||||
2015-12-06 nie | Orły Mirosława K. Pszczyna | 6 : 1 | Ełka Team Pszczyna | szczegóły | |
2015-12-06 nie | Inny Zespół Czechowice DZ. | 1 : 4 | Northtec Południowcy Czechowice | szczegóły | |
2015-12-06 nie | FC Turbodymomeny Studzienice | 5 : 2 | Alma Miedźna | szczegóły | |
2015-12-06 nie | Gaz Robi Gaz Pszczyna | 13 : 3 | OKS 4 KĄTY Pszczyna | szczegóły | |
2015-12-06 nie | Związek Górnośląski Suszec | 2 : 2 | Piwkarzyki Tychy | szczegóły | |
kolejka 6 | |||||
2015-12-12 sob | Ełka Team Pszczyna | 1 : 4 | Piwkarzyki Tychy | szczegóły | |
2015-12-12 sob | OKS 4 KĄTY Pszczyna | 8 : 12 | Związek Górnośląski Suszec | szczegóły | |
2015-12-12 sob | Alma Miedźna | 2 : 9 | Gaz Robi Gaz Pszczyna | szczegóły | |
2015-12-12 sob | Northtec Południowcy Czechowice | 1 : 4 | FC Turbodymomeny Studzienice | szczegóły | |
2015-12-12 sob | Orły Mirosława K. Pszczyna | 4 : 3 | Inny Zespół Czechowice DZ. | szczegóły | |
kolejka 7 | |||||
2015-12-20 nie | Inny Zespół Czechowice DZ. | 10 : 2 | Ełka Team Pszczyna | szczegóły | |
2015-12-20 nie | FC Turbodymomeny Studzienice | 5 : 5 | Orły Mirosława K. Pszczyna | szczegóły | |
2015-12-20 nie | Gaz Robi Gaz Pszczyna | 5 : 1 | Northtec Południowcy Czechowice | szczegóły | |
2015-12-20 nie | Związek Górnośląski Suszec | 8 : 5 | Alma Miedźna | szczegóły | |
2015-12-20 nie | Piwkarzyki Tychy | 16 : 3 | OKS 4 KĄTY Pszczyna | szczegóły | |
kolejka 8 | |||||
2015-12-27 nie | Ełka Team Pszczyna | 11 : 3 | OKS 4 KĄTY Pszczyna | szczegóły | |
2015-12-27 nie | Northtec Południowcy Czechowice | 2 : 2 | Związek Górnośląski Suszec | szczegóły | |
2015-12-27 nie | Orły Mirosława K. Pszczyna | 3 : 10 | Gaz Robi Gaz Pszczyna | szczegóły | |
2015-12-27 nie | Inny Zespół Czechowice DZ. | 1 : 4 | FC Turbodymomeny Studzienice | szczegóły | |
2015-12-30 śro | Alma Miedźna | 5 : 2 | Piwkarzyki Tychy | szczegóły | |
kolejka 9 | |||||
2015-12-18 pią | FC Turbodymomeny Studzienice | 8 : 3 | Ełka Team Pszczyna | szczegóły | |
2015-12-30 śro | Związek Górnośląski Suszec | 3 : 6 | Orły Mirosława K. Pszczyna | szczegóły | |
2016-01-02 sob | Gaz Robi Gaz Pszczyna | 3 : 1 | Inny Zespół Czechowice DZ. | szczegóły | |
2016-01-02 sob | Piwkarzyki Tychy | 5 : 0 | Northtec Południowcy Czechowice | szczegóły | |
2016-01-02 sob | OKS 4 KĄTY Pszczyna | 4 : 4 | Alma Miedźna | szczegóły | |
Faza II |
|||||
kolejka 10 | |||||
2016-01-09 sob | Orły Mirosława K. Pszczyna | 4 : 3 | Związek Górnośląski Suszec | szczegóły | |
2016-01-09 sob | Gaz Robi Gaz Pszczyna | 3 : 3 | Piwkarzyki Tychy | szczegóły | |
2016-01-09 sob | Inny Zespół Czechowice DZ. | 7 : 4 | OKS 4 KĄTY Pszczyna | szczegóły | |
2016-01-09 sob | Northtec Południowcy Czechowice | 7 : 3 | Ełka Team Pszczyna | szczegóły | |
Alma Miedźna | pauza | ||||
FC Turbodymomeny Studzienice | pauza | ||||
kolejka 11 | |||||
2016-01-17 nie | Piwkarzyki Tychy | 4 : 1 | Orły Mirosława K. Pszczyna | szczegóły | |
2016-01-17 nie | Gaz Robi Gaz Pszczyna | 3 : 5 | FC Turbodymomeny Studzienice | szczegóły | |
2016-01-17 nie | OKS 4 KĄTY Pszczyna | 3 : 7 | Northtec Południowcy Czechowice | szczegóły | |
2016-01-17 nie | Alma Miedźna | 2 : 6 | Inny Zespół Czechowice DZ. | szczegóły | |
Ełka Team Pszczyna | pauza | ||||
Związek Górnośląski Suszec | pauza | ||||
kolejka 12 | |||||
2016-01-24 nie | Związek Górnośląski Suszec | 8 : 4 | Gaz Robi Gaz Pszczyna | szczegóły | |
2016-01-24 nie | OKS 4 KĄTY Pszczyna | 0 : 10 | Alma Miedźna | szczegóły | |
2016-01-24 nie | Ełka Team Pszczyna | 3 : 4 | Inny Zespół Czechowice DZ. | szczegóły | |
2016-01-24 nie | Piwkarzyki Tychy | 1 : 3 | FC Turbodymomeny Studzienice | szczegóły | |
Orły Mirosława K. Pszczyna | pauza | ||||
Northtec Południowcy Czechowice | pauza | ||||
kolejka 13 | |||||
2016-01-30 sob | Inny Zespół Czechowice DZ. | 3 : 3 | Northtec Południowcy Czechowice | szczegóły | |
2016-01-30 sob | Gaz Robi Gaz Pszczyna | 11 : 6 | Orły Mirosława K. Pszczyna | szczegóły | |
2016-01-30 sob | Alma Miedźna | 5 : 0 | Ełka Team Pszczyna | szczegóły | |
2016-01-30 sob | FC Turbodymomeny Studzienice | 3 : 4 | Związek Górnośląski Suszec | szczegóły | |
OKS 4 KĄTY Pszczyna | pauza | ||||
Piwkarzyki Tychy | pauza | ||||
kolejka 14 | |||||
2016-02-07 nie | Orły Mirosława K. Pszczyna | 5 : 6 | FC Turbodymomeny Studzienice | szczegóły | |
2016-02-07 nie | Ełka Team Pszczyna | 2 : 6 | OKS 4 KĄTY Pszczyna | szczegóły | |
2016-02-07 nie | Northtec Południowcy Czechowice | 4 : 3 | Alma Miedźna | szczegóły | |
2016-02-07 nie | Piwkarzyki Tychy | 5 : 6 | Związek Górnośląski Suszec | szczegóły | |
Inny Zespół Czechowice DZ. | pauza | ||||
Gaz Robi Gaz Pszczyna | pauza | ||||